O nas

Już od 10 lat produkujemy dla Państwa plandeki samochodowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo plandeki do wszystkich rodzajów pojazdów samochodowych jak i przyczep.

Do produkcji naszych plandek wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały renomowanych firm, w tym francuskich Ferrari, Dickson Saint Clair oraz belgijskiej Sioen.

Oferujemy plandeki w pełnej gamie kolorystycznej.

Materiały dostępne są w rozmiarach: szerokość 250 cm, 275 cm i 300 cm, w gramaturze 680 g/m² oraz splocie tkaniny 9x9. Natomiast w naczepach z plandeką typu firana lub burto-firana stosowane są materiały o gramaturze 900 g/m² i splocie 12x12.

Do łączenia materiałów wykorzystywane jest specjalistyczne urządzenie termiczne firmy Leister, a także Forsthoff o szerokości zgrzewu do 50 mm.

Każda plandeka może być wyposażona w trzy rodzaje zamknięcia: na gumę, zapięcie szwedzkie oraz celne.

W ofercie firmy NEWPLAN:

 1. Naczepy ciężarowe typu TIR oraz plandeki na samochody dostawcze:
  1. burtowe
  2. burtowo-kurtynowe (burto-firany)
  3. kurtynowe (firany)
 2. Plandeki na przyczepy specjalistyczne, bagażowe oraz ciężarowe.
 3. Namioty i hale namiotowe

  Oferujemy również hale namiotowe oraz namioty wykonane z konstrukcji stalowej ocynkowanej ogniowo lub z konstrukcji aluminiowej. Pokryte są materiałem plandekowym standardowym lub trudnopalnym, którego ognioodporność potwierdza certyfikat zgodnym z europejskimi i polskimi normami.

 4. Reklama wizualna

  Na każdy z wyżej wymienionych produktów można nanieść dowolną reklamę graficzną w rozdzielczości do 1200 dpi. Reklama zostaje wykonana specjalistycznymi farbami zapewniającymi doskonałą jakość aż do całkowitego wyeksploatowania plandeki.
  Jesteśmy firmą, która jako priorytet stawia sobie jakość oferowanych wyrobów, dzięki czemu cieszymy się wieloletnią i trwałą współpracą z Klientami. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy w sposób indywidualny, pomagając zawsze wskazać najbardziej optymalne i praktyczne rozwiązania.

Wszystkim Klientom, nowym i obecnym życzę wszystkiego dobrego i owocnej współpracy!

Paweł Kwiatkowski
(właściciel)