Producent plandek samochodowych na wymiar

Firma Newplan za sprawą niezwykle nowatorskiej i elastycznej polityce produkcji jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom, którzy cenią sobie przede wszystkim fachowość i jakość wykonywanych usług.

Tylko u nas mają Państwo możliwość dostosowania walorów użytkowych zamawianego produktu według własnych potrzeb, dzięki indywidualnie ustawionym wymiarom oraz parametrom technicznym jak i możliwości zamontowania wyposażenia dodatkowego.

Firma Newplan tworzy wyłącznie trwałe i bezpieczne produkty. Wszystkie plandeki po fazie produkcyjnej przechodzą przez szereg testów wytrzymałościowych i jakościowych.

Dodatkowym atutem naszej firmy, który doceniają nasi Klienci jest pełen wachlarz możliwości dodatkowych i opcji wymiennych, ulepszających i rozbudowujących produkt podstawowy w tym między innymi plandeki przygotowywane na wymiar.

Dzięki temu każdy, a nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie plandekę na miarę swoich potrzeb i możliwości.

Nasi pracownicy dbają, aby każdy rodzaj plandeki czy płachty był odpowiednio dopasowany do parametrów przyczepy lub lawety.

Kolejnym atutem jest oferowana przez nas reklama wizualna. Dzięki temu w jednym miejscu mogą Państwo zamówić swoją indywidualną plandekę na samochód, płachtę czy też unikalny ogródek restauracyjny lub halę namiotową.

Najwyższa jakość jak i zadowolenie Klienta są naszymi priorytetami.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty
- Producent plandek :: Newplan -