Hale namiotowe i magazynowe

Jesteśmy producentem najwyższej jakości hal namiotowych i namiotów. Wykonane są z konstrukcji aluminiowej oraz ze stali ocynkowanej ogniowo.

Produkowane przez nas namioty i hale namiotow pokryte są plandekami standardowymi lub ognioodpornymi, których jakość potwierdzają certyfikaty zgodności z polskimi i europejskimi normami.

Dzięki swojej wszechstronności produkty te mogą być wykorzystywane w wielu różnych przedsięwzięciach.

Mogą spełniać funkcje:

  • magazynów
  • obiektów o charakterze rozrywkowym, produkcyjnym oraz sportowym
  • obiektów handlowych - stałych lub czasowych
  • obiektów na potrzeby wojska

Ta wszechstronność wykorzystania, niezawodność, a także duża wytrzymałość sprawiają, że hale namiotowe są obecnie tak popularne. Dodatkowym i niezaprzeczalnym atutem jest łatwość montażu i estetyczny wygląd.

Dla nowożeńców oferujemy specjalnie projektowane sale, których wymiary oraz wygląd dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta. Obiekty weselne wykonywane są z konstrukcji stalowej lub aluminiowej. Pokrycie dachowe stanowi plandeka ognioodporna.

Wszystkie główne elementy szkieletu naszych hal namiotowych są ocynkowane ogniowo, co zabezpiecza je na wiele lat przez korozją. Poszycia hal namiotowych to ognioodporne i niezapalne materiały plandekowe w pełnej gamie kolorystycznej. Powyższe materiały są atestowane.

Standardowym wyposażeniem naszych hal namiotowych są bramy rolowane znajdujące się w obu szczytach.

Na indywidualne zamówienie Klienta możemy zastosować bramy przesuwne (jedno lub dwu skrzydłowe), rolety z napędem elektrycznym lub bez, a także bramy segmentowe.

Stosowane w naszych halach namiotowych podłogi wykonane są z płyty OSB lub systemowej podłogi z tworzyw sztucznych. Podłoga z płyty OSB może być dodatkowo pokryta wykładziną.

Nasze hale namiotowe produkujemy w czterech głównych rodzajach konstrukcji:

  • hale namiotowe lekkie (lekka konstrukcja szkieletu, szybki i łatwy montaż jak i demontaż. Najlepiej sprawdzą się jako magazyny sezonowe lub hale przeznaczone do imprez)
  • hale namiotowe ciężkie do 12m
  • hale namiotowe ciężkie do 20m
  • hale namiotowe ciężkie do 30m
    (hale namiotowe ciężkie są masywne i odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Dzięki temu mogą być stosowane całorocznie)

*Na wybór konstrukcji wpływ mają przede wszystkim przeznaczenie hali namiotowej oraz miejsce pod jej zabudowę.

Nasze hale namiotowe mają konstrukcję modułową, dzięki czemu mogą być w szybki i prosty sposób dowolnie powiększane.

GWARANCJA PROFESJONALNEGO I NATYCHMIASTOWEGO ZREALIZOWANIA ZAMÓWIENIA!
 BARDZO PRZYSTĘPNE CENY! DOJAZD DO KLIENTA NA POMIARY!

Przykładowe realizacje: